Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć fpsy w lolu?


Tazzik.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź czy nie masz włączonej blokady fps'ów albo synchronizacji-pionowej 

Jeśli żadne z wyżej wymienionych to nie ma "magicznego sposobu" na zwiększenie fps'ów ewentualnie wyłącz wszystkie programy w tle.

Opublikowano

Wyłącz totalnie dźwięk w lolu :) może ci to dać około 10 fps :)

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Opublikowano

Wyłącz totalnie dźwięk w lolu :) może ci to dać około 10 fps :)

Co ma dzwięk do fps :OOO

@topic: wyczysc folder w %appdata%, wyłacz wszystkie programy itp

Opublikowano

Uwierz mi, że dźwięk ma dużo :) Też obciąża procesor, więc jak nie wiesz to nie komentuj słusznej rady :)

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Opublikowano

Polecam wyłączyć wszystkie programy w tle, wyłączyć zbędne dźwięki i zalokować FPSy na 60 mimo wszystko. 60 jest idealne do gry, szczególnie kiedy jest stałe, nie odczuwasz żadnych lagów itd, a gierka jest płynna. Zawsze możesz dorzucić jakiegoś Game Booster'a, który sprawdzi się dobrze i da Ci więcej FPS chyba że naprawdę nie chcesz innych programów. :) 

Opublikowano

Jeżeli chodzi o dźwięk panowie na słabych komputerach jeżeli go wyłączysz to pomaga ale na lepszych praktycznie nic( wszystko zależy od procesora oraz ramu ) 

 

A karta graficzna nawet radeon 4200 hd integra na najwyzszych oprocz cieni i efektow i z wlaczana przegladarku 55/60 fps

Opublikowano

A to tutaj spytaj :P

jakie programy moga zwiekszyc mi fps? (MUSZA BYC LEGALNE)

Opublikowano

@IrishBoy

Mi pisze, że mam takie karty graficzne.

Mobile Intel® HD Graphics

Radeon HD 6490M

 

Bardzo słabe te karty?

Nie są takie słabe ale to zależy od procesora :)

 

I ramu jeżeli masz 3 gb ramu to jest spoko 2 też nie powinno być problemu ale poniżej 2 to już lipa kiedyś wymagane było 1 gb tylko ale nowe sr i potrzeba więcej sam mayor Lag napisał to na forum oficjalnie 

Opublikowano

To jest laptop jak coś, ale mam:

-6GB RAMU

-Grafikę tą co wymieniłem wyżej

-Procesory te 4 czyli 4 rdzeniowy tak?

Intel® Core i5-2410M CPU @ 2.30GHz

Intel® Core i5-2410M CPU @ 2.30GHz

Intel® Core i5-2410M CPU @ 2.30GHz

Intel® Core i5-2410M CPU @ 2.30GHz

Opublikowano

Powinno ci chodzić wszystko płynniutko ale czekaj zerknę na kartę graf


Ziomek na luzie 100 fps na najwyzszych prócz cieni ;) i nie włączaj synchronizacji pionowej oraz character ink czy coś w tym stylu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...